Usta Analist: Bu Güçlü Altcoin Yükselirken Bu 3’ü Düşecek!

Kripto para piyasası ileri geri gidip gelirken şimdilik nötr bir görünüme sahip. Lider kripto Bitcoin 68 bin dolarda mücadele ederken önde gelen altcoin’ler hafif artışla işlem görüyor. Bu belirsiz ortamda geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, son tahminlerini paylaştı. Analist, yapay zeka odaklı bir altcoin’in daha geniş piyasadan daha iyi performans göstereceğini söylüyor. Bunun yanında analist, radarındaki 3 altcoin için düşüş bekliyor.

Analiste göre RNDR güçlü bir piyasa yapısına sahip!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğini üzere piyasa, ABD’den gelecek enflasyon verilerini bekliyor. Uzmanlara göre bu verileri piyasanın yönü için bazı ipuçları sağlayacak. Bununla birlikte bazı tokenler teknik resimlerinde boğa sinyalleri veriyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist, merkezi olmayan GPU işleme Blockchain’i Render’ın (RNDR) güçlü görünen bir piyasa yapısına sahip olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

RNDR: Bence RNDR’yi satın almak ve tutmak için hala iyi bir yer. Bunun önümüzdeki haftalarda güçlü bir yatırım olacağını düşünüyorum. Üzerinde oynaklık yok, bu yüzden kötü bir aktif ticaret aracı.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Grafiğine göre analist, Render’ın işlem aralığının ortasını destek olarak tuttuğunu öngörüyor. Ayrıca, tokenin yukarı yönde kırılmak üzere olduğunu öne sürüyor. Bu arada RNDR, son 24 saatte yaklaşık %0,6 kayıpla, yazı sırasında 10,07 dolardan işlem görüyordu. Token aylık grafiğinde %35’in üzerinde artış gördü.

Altcoin Sherpa: LDO daha düşük seviyeleri test edecek!

Analist daha sonra bir Ethereum staking projesi olan Lido DAO’ya (LDO) bakıyor. Altcoin Sherpa, LDO’nun yakında daha düşük Fibonacci geri çekilme seviyelerini yeniden test edeceğin konusunda uyarıyor. Bu doğrultuda analist, “LDO: 2,10-2,30 dolar teklif ediliyor.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Analist TIA için yakın vadede yükselişe geçti, ancak…

Ardından analist modüler Blockchain ağı Celestia’nın (TIA) yerel varlığını masaya yatırıyor. Analist, TIA için yakın vadede yükselişe geçti. Bununla birlikte, yeni satılabilir arz göz önüne alındığında genellikle düşüş olarak algılanan yaklaşan bir token kilidinin açılması nedeniyle TIA’nın önümüzdeki aylarda düşebileceği konusunda uyarıyor. Bu bağlamda Altcoin Sherpa, şunları söylüyor:

TIA: Bence bu grafik oldukça iyi görünüyor. Trene atlamayı düşünüyorum ama muhtemelen sabırlı olacağım. Yatırımcılar birkaç ay içinde kilidi açmadan önce insanların bunu satın alması için bazı yükseliş haberleri bekliyorum. Çıkış likiditesini nasıl yaratıyorsunuz? Daha önce grafiği yukarı itiyordum. Bunu uzun süre tutmayın.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Altcoin Sherpa DOT için genel olarak düşüş eğiliminde!

Son olarak, analist birlikte çalışabilirlik Blockchain Polkadot (DOT) konusunda genel olarak düşüş eğiliminde olduğunu söylüyor. Analist, bu görüşü için şu değerlendirmesini paylaşıyor:

Yakın bir arkadaşım bugün bana DOT’u sordu. Başarısız bir Blockchain’den ve rekt yapan bir şeyden bahsediyor. Pompalanacak mı? Evet, USDT’de yükselecek (muhtemelen). Piyasanın geri kalanından daha iyi performans gösterecek mi? Pek olası değil. Burada satmanız gerektiğini söylemiyorum, ama eğer açıkta olsaydım bir sonraki pompayı satardım.

Kaynak: AltcoinSherpa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir